• Nova_Leasing
 • Rady_pro_podnikatele
 • Úverové podvody - get financial

  get financial

  17.2.2015

  dobry den mam nabidku pujcky od get financial nemate snimi nekdo skusenost dekuji za info

  Komentáře

  komentářů: 15

  1#
  17.2.2015 o 17:44
  komentoval Ray

  No za prvé, žádná firma Get financial neexistuje. Na stránkách, které propagují, nejsou samozřejmě žádné zákonem vyžadované povinné informace, tzn. jméno, IČ, upozornění pro souhlas se zpracováním osobních údajů a jiné. Když trochu zapátráte, tak se dostanete ke jménu Erik Paulfranz, který má živnost na zprostředkování a poskytování spotřebitelských úvěrů, no a teď se podržte, celých 6 dnů. Takže pokud již od dubna 2014 inzeroval zprostředkování půjček nebo dokonce i nějaké za provizi zprostředkoval a neměl na to oprávnění, tak se dopustil trestného činu nedovoleného podnikání. No a teď si sám odpovězte, chcete od tohoto mladíka, co na takovou činnost neměl ještě před týdnem živnost, ale už před 10 měsíci se tvářil, že ji má, opravdu něco půjčit? Opravdu věříte, že Vám bez problémů půjčí? Každopádně, hlavně se případně nenechte lákat k ničemu, co by znamenalo posílat peníze dopředu. Ať si kdokoliv vymýšlí jaké chce důvody, nikdy nic neposílejte.

  2#
  18.2.2015 o 12:35
  komentoval jakub

  dekuji bylo mi jsne ze je to podvodnik shanim sice nutne pujcku ale uz nenaletim dekuji za info

  3#
  18.2.2015 o 19:52
  komentoval Roman

  Právě mi telefonoval pán z getfinancial,že mi schválily půjčku,že můžu přijet a nebo vše vyřešit poštou,ale musim složit při podpisu smlouvy tři splátky,

  4#
  18.2.2015 o 22:59
  komentoval Ray

  Tak to o ty peníze přijdete. Ale být Vámi, tak se napřed podívám, jaká je to vůbec smlouva a vsadím se, že to nebude ani smlouva o zprostředkování nebo poskytování spotřebitelského úvěru, ale bude to smlouva příkazní nebo dohoda o konzultaci nebo jiný podobný blábol… A znova opakuji, ŽÁDNÁ FIRMA GET FINANCIAL ANI GETFINANCIAL NEEXISTUJE!!!

  5#
  20.2.2015 o 09:15
  komentoval Tomáš

  Dnes mě kontaktoval pres sms pan s Get Financial,ze mam schvalenou pujcku na 50 000,mam dojet do Prahy,nebo poslat 4000kc na ucet ceske spořitelny,pak ze mi posle smlouvu atd….vysmal jsem se mu,pujcku nutne potrebuji,ale hlupak nejsem…ja chci pujcit a mam platit predem a nemam smlouvu????

  6#
  2.3.2015 o 10:10
  komentoval Erik Paulfranz

  Dobrý den,
  žádáme všechny poškozené osoby, aby se obrátili na kriminální policii ve věci podvodu. Jistá osoba, respektive firma vybírá neoprávněně poplatky za poskytnutí půjčky naším jménem. Děkuji. Paulfranz Erik

  7#
  11.5.2015 o 05:56
  komentoval krystina

  Paulfranz Erik je ta osoba, která okrádá lidi a nikdo jiný. Firma kterou uvádí neexistuje a on je jediný kdo tohle všechno organizuje.a nejen to.je to ulhany parchant, kterému to všechno podivné prochází. Okrádá lidi o peníze , o byty , o pozemky. Dělá to i jako soukromá osoba.

  8#
  28.9.2016 o 10:03
  komentoval Monika

  Ano. Tento pán Vám sice vyřídí půjčku a dostanete i smlouvu od instituce, která opravdu půjčky dává. Sice předražené,ale opravdu pro nich tyto půjčky sjednává. Ale POZOR!!!! Každopádně komu bude tento pán půjčku sjednávat, mějte u sebe někoho nebo si to i točte na kameru, aby jste měli potom důkaz. Tento pán přijede s mladou slečnou, kterou má jako důkaz, že Vám třeba jen tak nechal půjčku v hotovosti na stole. A můžete jen tak přijít o tisíce. I když se ozvete, že žádnou smlouvu nemáte, Vám řekne ať si uklidíte doma. V žádném případě, když bude chtít po Vás ať mu pošlete na účet částku peněz s tím, že ji dostanete obratem zpátky NEPOSÍLEJTE. Běžte okamžitě na PČR. Neudělejte chybu jako já. Vše tento parchant vyhrál. Na PČR jsem šla pozdě. A paní, s kterou jezdí je údajně jeho matka. Holka buď stejně stará jako on nebo i mladší.

  9#
  10.11.2016 o 13:05
  komentoval Martin Smolík

  Dobrý den, máte někdo na toho pána Paulfranze tel. číslo popřípadě víte někdo kde bydlí? Já se snažím ho najít, protože náš klient je také jeden z těch, kterého okradl. Předem děkuji za odpověď a pomoc. Popřípadě by se hodili informace, zda je stíhaný a za co.

  10#
  19.11.2016 o 11:21
  komentoval Jan Peterka

  Dobrý den, při brouzdání po internetu a zjištění recenzi na pana Paulfranze se nestačím divit, semnou tento pán komunikoval vždy férově a bez náznaků jakéhokoliv podvodu.Nevím tedy kdo za těmito komentáři stojí, ale neodpovídají realitě. Ovšem chápu, že závist je velká. Za sebe můžu tohoto pána v klidu doporučit.

  11#
  22.9.2017 o 20:45
  komentoval Pavla

  Líbí se mi jak sám pan Paulfranz Erik nabádá lidi ať to dají na PČR. Když on sám tyto půjčky dává, a podvodem je dostává sám zpět. Sjednává sice půjčky pro PROFI CREDIT, ale to je jen začátek a konec je jiný.
  Každopádně, kdo se s tímto pánem má sejít. Vezměte si sebou svědka (y) a vše si natáčejte i zvukově. Veškeré smlouvy, vše když bude odcházet a hlavně nebuďte naivní jak já. Vše točte i jeho a i tu paní, která s ním jezdí jako asistentka,
  Tento pán Vám totiž může za pár dní říci, že Vám dal své peníze na ruku jako půjčku a vy jste mu podepsal smlouvu. A i když ji nemáte tak si prý máte uklidit doma, aby jste ji našel. Tak buďte opatrní a ne tak bXXí jak jsem byla já.

  12#
  26.9.2017 o 13:20
  komentoval Erik Paulfranz

  Vážená paní Pavlo, nebo spíše Moniko, záleží zřejmě na tom, jak se vždy představíte, vaše pravé jméno je ovšem taktéž jiné, že?! Každopádně ve věci jsme se již vyjádřili na policii a ta vše uznatelně prokázala, že nedošlo k ničemu takovému, co zde popisujete. Zároveň Vás upozorňuji, že zahájíme patřičné právní kroky, aby jednou pro vždy z Vaší strany skončila tato komedie, pomluvy, komentáře a reference, které lživě používáte proti mě a našim společnostem. Půjčky již neposkytuji ani já, ani naše společnosti a to především na základě znechucení celého podnikání lidmi, jako jste vy, kteří díky své lenosti, hlouposti a alkoholu snaží celou věc převrátit na jinou stranu než se ve skutečnosti vše událo, tak aby před svoji rodinou a přáteli nevypadali jako vinící, ale poškození.

  13#
  31.10.2017 o 12:36
  komentoval Fencl

  Tento pán okradl i naši firmu, a to nemluvím o půjčkách ale o neuhrazených fakturách za provedené práce.
  Přímo v Plzni je několik dalších poškozených lidí i bytových jednotek kde pan Paulfranz prováděl např. uklidy.

  14#
  19.11.2017 o 18:05
  komentoval Erik Paulfranz

  Pane Fencle,
  je až neuvěřitelné, co zde píšete za hlouposti a taktéž by mě zajímalo, kde jste vzal podnět o tom, že jsou nějací poškození, včetně bytových jednotek.
  Co se týká fakturace za Vámi dodané služby, resp. za provedení reklamních letáků a vizitek v souhrnné částce 7.744,-Kč , tak tato částka byla zaplacena dodavateli těchto služeb a to společnosti web-planet s.r.o. , která nám zajišťovala celkovou reklamní kampaň včetně webu, reklamních a propagačních věcí a ostatních věcích spojených se začátkem nového podnikání. Na celkovou zakázku nemáte z naší strany ani objednávku, protože jak jsem již zmínil, služby od Vaší společnosti jsme neobjednávali my, nýbrž dodavatelská firma web-planet s.r.o.
  Celou zaležitost jsme samozřejmě ochotni prokázat fakturací, která byla zaplacena na vrub spol. web-planet s.r.o.
  Žádám Vás tedy z Vaší strany o doložení skutečností, které jste zde uvedl a to zasláním na náš email info@fastclear.cz a v případě, že tak neučiníte, podáme na Vás a Vaší společnost trestní oznámení.

  15#
  9.12.2017 o 14:17
  komentoval Xy

  Odpověděli jsme panu Paulfranzovi na inzerát ohledně čistícího stroje,hloupě jsme poslali peníze předem,nyní nemáme ani peníze ani stroj.Mailová adresa zrušená,webové stránky nefungují,telefon nezvedá.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *