• Nova_Leasing
 • Rady_pro_podnikatele
 • Úverové podvody - I.C.D.M.

  I.C.D.M.

  17.1.2011

  Má někdo zkušenost s touto firmou?

  Komentáře

  komentářů: 4

  1#
  21.1.2011 o 19:44
  komentoval Anonym

  podvodníci prvního kalibru

  2#
  21.1.2011 o 17:47
  komentoval Anonym

  Jsou to podvodníci!! Požadují poplatky předem a ještě když jim nepošlete všechny papíry,protože jste si půjčku třeba rozmysleli začnou vyhrožovat s právníkem a smluvníma pokutama v desítkách tisíc korun!!

  3#
  25.1.2011 o 07:59
  komentoval Anonym

  Reaguji na první komentář na tuto společnost. Píšete, že jim vše poctivě dodáváte aby Vám nemohli účtovat poplatky. Věřte mi, že těm se nevyhnete. Tato společnost Vám jakoby bude shánět půjčku a nic Vám nesežene. Budou shánět třeba půl roku nebo déle. O to vyšší bude jejich faktura kterou Vám ve finále zašlou. Budou si účtovat své náklady za vyřizování půjčky pro Vás, i když Vám nic neseženou. A věřte mi, že se tato faktura bude pohybovat v řádu tisíců, ne-li desetitisíců. Jsou to podvodníci největšího kalibru. Nikdy pro nikoho nic neudělali ale náklady si účtují opravdu v horentní výši.

  4#
  20.1.2011 o 08:28
  komentoval Anonym

  Zkušenost? Dost podivnou: V září jsem v Brně sepisovala s jejich zástupkyní smlouvu o zprostředkování. Od té doby čekám…Po měsíci přišel požadavek na potvrzení o příjmu, jak ode mne, tak i manžela, byť jsem žádala, aby on v tom nefiguroval.Po zaslání další měsíce čekání. Poté od nich další požadavek na výpisy z registrů, jak centrálního bankovního, tak nebankovního (nechtěli ze Solusu). Odesílala jsem to před Vánocemi a od té doby opět jen čekám. Jsou to tedy 4 měsíce. Zatím jsem neplatila žádný poplatek, ale mám obavy, jak jsem se dočetla na netu, že mi vše naúčtují na konci, až nebudou mít možnost už o nic žádat, abych poslala. Protože je jasné, že nic nevyřídí. Už nevěřím, jen vše co ještě budou požadovat, zašlu, aby nemohli tvrdit, že jsem porušila podmínky.Takže po mých zkušenostech doporučuji si s touto firmou nic nezačínat.Je to marné.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *