• Nova_Leasing
 • Rady_pro_podnikatele
 • Úverové podvody - JET Finance s.r.o. alias AERO Finance

  JET Finance s.r.o. alias AERO Finance

  8.9.2014

  Dávejte si prosím pozor na tuto firmu.Ctějí 13000 Kč na zajištění úvěru.Smlouva vypadá věrohodně,obchodní zástupkyně solidně,podepsání smlouva v Praze,ve smlouvě je udáno že částka na zaj. úvěru vratná po roce řádného splácení.Podepsaly jsme smlouvu v pondělí a měly jsme obdržet peníze na účet do týdne dle obchodní zástupkyně.Požadované dokumenty jsme předaly hned při podpisu.Za týden přišel dopis,že máme znovu zaslat potvrzení o příjmu,výpisy z účtu atd.Odstoupily jsme od smlouvy písemně a doporučeně jak je ve smlouvě požadováno a ejhle a o 13000 Kč jsme zřejmě přišly.Prosím kdo má zkušenost s touto společností prosím o spojení na email:lenkahorakova27@seznam.cz.Podáváme trestní oznámení na podvod.

  Komentáře

  komentářů: 11

  1#
  17.9.2014 o 13:23
  komentoval Tomáš

  Dobrý den, minulý týden jsem podepsal smlouvu s tim ze penize obdrzim druhý den na účet.Je to již týden a peníze nikde.Jen dnes mi prisel poštou dopis o doložení dokumentu, ale ty všechny jsem doložil při podpisu smlouvy.Zaplatil jsem 9tis. potvrzeno účetním dokladem. Smlouva sepsana v Praze na Poříčí 42 pani Pokornou. Zda se jedna o podvod tak to paní nezávidím co nastane.

  2#
  22.9.2014 o 11:53
  komentoval Jiří

  taky jsem jim poslal 2000,volali mi z migfinance,ale smlouva prisla na jetfinance. Nutno podotknout,že i Aerofinance ma stejnou adresu,ale v obchodnim rejstriku je jednatel jenom na jetfinance Ján Weishaupl a predmetem podnikani pujcky nejsou,takze jsem asi taky naletel a jsem jeste v horsi situaci nez predtim. Aerofinance a migfinace jsem v obchodním rejstriku nenasel. Co vy?

  3#
  24.9.2014 o 11:53
  komentoval Petr

  Dobry den, take jsem naletel ale ja dokonce dal predem 12000kc a take jsem na tem jeste hur nez predtim. Dovolat se jim neda a na nic neodpovidaji. Kdybych jednoho z nich nekde potkal, trefim ho teleskopem. Tady sna uz jedine pomuze policie.

  4#
  26.9.2014 o 11:02
  komentoval Jan Svoboda

  Dobrý den tak jako Vám se mi stalo že jsem byl podveden společností Jet Finance s.r.o., žádal jsem o úvěr abych se dostal ze složité finanční situace. Místo toho jsem přišel o své poslední peníze a dostal se do dalších problémů. Mrzí mě že jsem na tento web nenarazil dříve, nicméně lítost mi ted nepomůže. Budu na společnost Jet Finance podávat trestní oznámení a budu to dále řešit i s právním zástupcem. Vím že své peníze už asi nedostanu ale chci se těm grázlům pomstít a zatopit jim, oni nás okradli a to byla chyba. Pojdte se sjednotit a přidejte se k hromadné žalobě. Můžeme ty podvodníky zastavit a pomoct tak ostatním lidem i sobě. Společně máme šanci s tím něco udělat. Bud s právní pomocí nebo bez ní… Kdo má zájem se připojit kontaktujte mne na čísle 734370077.

  S pozdravem

  Jan Svoboda

  5#
  2.10.2014 o 09:51
  komentoval Radek Just

  Dobrý den,

  Tak se zdá, že i já se přidám. Čekám na peníze již týden a stále nic. Může mi prosím někdo poradit co mám teď dělat?

  Email: radekjust@seznam.cz

  Předem děkuji

  6#
  6.10.2014 o 17:16
  komentoval Petr

  Dobrý den, rád bych se také podílel se zkušeností.Minulý týden si přítelkyně zažádala o půjčku u společnosti JET finance, stím že půjčka jí byla schválena, smlouva byla sepsána stím že musí složit vratnou kauci 6000kč.Pokaždé, když se dovoláme na linku operátorů, tak tvrdí, že vše je v pořádku,ale že se platba spozdila.
  Poradí někdo, jak nejlépe postupovat?
  Děkuji.

  7#
  6.10.2014 o 19:28
  komentoval Lubomír

  Možnost postupu se vždy odvíjí od podstaty smluvního vztahu…. Tedy je otázkou, jaký typ smlouvy jste podepsali?

  8#
  7.10.2014 o 15:21
  komentoval Lenka Horáková

  Dobrý večer Petře.Jak jsem již tady psala jediné co Vám zbývá písemně a doporučeně odstoupit od smlouvy a počkat na jejich vyjádření.Musíte mít něco v ruce pro policii.Mě po odstoupení od smlouvy vyfakturovaly nesmyslné platby za ještě nesmyslnější služby,takže ve finále mají vrátit z 13000Kč jen 48 Kč.Vzala jsem kopii dopisu od odstoupení od smlouvy a jejich odpověd a podala oznámení na podvod,poté jsem informovala ČOI o nekalých praktikách a nakonec jsem informovala Živnostenský Úřad.Ted mohu jen čekat co se bude dít dál.Peníze už,ale nikdo z nás neuvidí a musíme jim zabránit,aby v tom už nepokračovaly.Horáková.Mám údaje dalších lidiček,kteří mi psaly na můj email po mém upozornění na tuto firmu.Pokud budete mít zájem dám Vám na ně kontakt.Pište na lenkahorakova27@seznam.cz

  9#
  13.10.2014 o 11:56
  komentoval Karel

  tak sem as taky v XXXX jak tady čtu a mají vůbec Email????

  10#
  13.10.2014 o 17:36
  komentoval Marcela Sodomková

  Zdravím,tak jsem další co naletěla,byla jsem v pátek 10.10.2014 v Praze na poříčí 26 v nějaké Fastfoodové restauraci která se jmenovala Sub way,půjčku jsem sjednávala s paní Kočiánovou,vytáhla ze mě 8 000 kč s tím,že jsem riziková a že při řádném splácení mi bude částka po 12-ti měsících vrácena a peníze by mi na účet měli přijít nejpozději zítra,ale jak tady čtu tak asi nic nedostanu a když jsem ji volala tak nebyla žádná odezva…Paní vypadala solidně,udržovaná starší blondýna,měla na sobě bílou prošívanou bundu,červené dioptrické brýle a lakované boty.Mrcha!Až se mi dostane pod ruce tak ji zabiju! Doufám že už nikdo jinej nenaletí!

  11#
  13.10.2014 o 20:28
  komentoval Anonym

  Vážení, tu smlouvu co jste podepisovali, nevypadala tak nějak podobně, jako je zde: http://www.pujckabezpodvodu.eu/triky/autenticke-texty-z-nekterych-smluv/ ?

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *