• Nova_Leasing
 • Rady_pro_podnikatele
 • Úverové podvody - rubas.uvery@gmail.com

  rubas.uvery@gmail.com

  30.5.2014

  Dobrý den, nechci někomu křivdit, jenom bych se chtěla zeptat, jestli nemáte někdo s tímto pánem, co nabízí půjčky zkušenost. Je to půjčka od soukromého investora:
  nabídka spotřebitelského úvěru ve výši 100.000 Kč s měsíční splátkou 1.962 Kč po dobu 72 měsíců. Bez kontroly registrů. Bez kontroly příjmů.
  Podepisujete přímo úvěrovou smlouvu a splátkový kalendář s poskytovatelem půjčky. Nejedná se o zprostředkování. Vyplacení financí do 48 hodin od podpisu úvěrové smlouvy. Výplata v hotovosti není možná, potřebuji mít potvrzení o převodu pro kontrolu. Možnost předčasného splacení celé částky půjčky nebo její části, bez poplatku.

  Cena za konzultační a právní servis je ve výši 6.450 Kč, splatná výhradně v hotovosti při osobní schůzce na základě daňového dokladu o přijetí. Tuto částku nelze odečíst z celkové částky půjčky. Nejedná se o placené zprostředkování! Nejedná se o podvodnou jistinu. Jedná se o solidní výpočet všech nutných plateb. Potvrzení o zaplacení (daňový doklad) je součástí smlouvy.

  K podpisu smlouvy budete potřebovat:

  Občanský průkaz

  Číslo vašeho bankovního účtu

  6.450 Kč v hotovosti

  Děkuji za reakce : alimraj@seznam.cz

  Komentáře

  komentářů: 9

  1#
  30.5.2014 o 21:38
  komentoval Ray

  Stejný podvod, dokonce i text inzerátu a nabídky, jako u jiného podvodného poskytovatele, který neposkytuje a nezprostředkovává. Pouze změnil jméno a email. Pod tímto emailem se skrývá jméno Květoslav Rubáš, který samozřejmě NEMÁ ani NIKDY NEMĚL živnostenské oprávnění na zprostředkování nebo poskytování úvěrů. Je jednoduché se ho po emailu zeptat na jeho IČO, adresu podnikání nebo jméno investora. Všechny tyto informace Vám musí říct ještě před podepsáním smlouvy. Určitě po takových dotazech velice rychle ukončí komunikaci a Vy alespoň nepřijdete o peníze!

  2#
  1.6.2014 o 12:20
  komentoval uživatel

  Doporučuji Vám následující postup: S tím člověkem, který Vám údajně nabízí podpis úvěrové smlouvy se potkat (vzít si s sebou nějakého známého, který se vyzná v právu) a celou schůzku si nahrát… Není vyloučené, že tam bude ze strany toho dotyčného pokud o podvod..:-) V každém případě si řádně pročíst smlouvu.. Pokud takového člověka „chytíte při činu“, můžete tím pomoci mnohým dalším….

  3#
  9.6.2014 o 16:15
  komentoval Robert Hrdinka

  Dobrý den, jednal jsem s panem Rubášem ohledně hypotéky na dům. Vše proběhlo v pořádku, ale to byl zřejmě jiný typ úvěru. Jednání bylo slušné a právní. Hrdinka R.

  4#
  9.6.2014 o 20:39
  komentoval Ray

  Pane Hrdinko, kromě toho, že nevěřím, že se tak opravdu jmenujete, tak píšete nesmysly. Těžko jste s někým jménem Květoslav Rubáš mohl jednat ohledně hypotéky a ještě hůře to jednání mohlo proběhnout v pořádku, když nikdo takový nemá a NIKDY NEMĚL žádnou živnost na tento typ půjček, tudíž podnikal bez příslušného oprávnění a to je trestný čin, který se trestá až 8 lety vězení. Pokud máte podle nějaké smlouvy nacionále p. Rubáše (i když nevěřím, že se tak opravdu jmenuje, stejně jako Vám), pak je předejte PČR, jak Vám ukládá zákon, při podezření na trestný čin.

  5#
  10.6.2014 o 11:05
  komentoval Robert Hrdinka

  Na někoho, kdo vystupuje jako ,,Ray,, si moc vyskakujete! Kdo si myslíte, že jste? Pochybuji, že jste s panem Rubášem, byl v kontaktu a soudíte dle domněnek. Mohu jen dodat, že pan Rubáš pracuje pro investiční společnost a dle mého názoru nepotřebuje ŽL, když je zaměstnancem. Nemám důvod nic nikomu předávat, slíbené peníze jsem dostal! Sbohem Rayi

  6#
  10.6.2014 o 18:44
  komentoval Ray

  Ale pan Rubáš neposkytuje ani neinzeruje jménem nějaké společnosti, ale pod svým jménem a svojí emailovou adresou. Takže se jedná evidentně o podvod. A také používá několik různých jmen a emailů, ale pokaždé se stejným textem inzerátu a odpovědí při zájmu. Pokud by totiž inzeroval pod jménem společnosti, tak by musel při své inzerci dodržet zákon a uvést jméno společnosti, její IČO, adresu, což nedělá. Stejně jako nezákonně vybírá nebo se snaží vybírat jakýsi poplatek předem za konzultační a právní servis. Ale k čemu to? Když poskytuje smlouvu o úvěru a tam nesmí poplatky předem vybírat? A proč asi je tento poplatek vybírán v hotovosti, i když on sám peníze v hotovosti neposkytuje, protože chce mít potvrzení o odeslání platby? Klient snad to potvrzení mít nemá? Nebo spíš p. Rubáš nechce, aby někdo věděl číslo jeho účtu, kde by se dalo dohledat komu patří? A pokud jde o to, kdo si myslím, že jsem, tak si to nemyslím, ale vím. Jsem advokát s dlouholetou praxí a specializací na občanské a obchodní právo. A Vy?

  7#
  12.6.2014 o 10:05
  komentoval Robert Hrdinka

  A pane renomovaný právníku, proč zde vystupujete anonymně?

  8#
  12.6.2014 o 16:34
  komentoval Ray

  Vzhledem k tomu, že zde není žádná kontrola, zda je napsané jméno pravdivé nebo ne, tak je to vcelku irelevantní. Mimoto nepotřebuji zde ani nikde jinde nabízet své služby, pokud to není např. placená reklama. Nejsem sociálka, abych si dělal jméno na bezplatném fóru 🙂 A jsem advokát. A pořád čekám na zodpovězení mých otázek ohledně smlouvy o úvěru a poplatků. Pokud p. Rubáš zastupuje investiční skupinu, tak zajisté máte jejich IČO, které je uvedeno ve smlouvě. Je to přece tak jednoduché vyvrátit moje tvrzení, ne? Nebo snad nemůžete?

  9#
  12.6.2014 o 22:16
  komentoval pavel

  Podle me je to podvod,,chtel sem ponem poslat smlouvu a neposlal..dmlouva je na miste a donuti vás rychle podepsat

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *