• Nova_Leasing
 • Rady_pro_podnikatele
 • Úverové podvody - Zdenka Macháčová

  Zdenka Macháčová

  23.7.2014

  dobrý den chtěla sem se optat na tuto pani nehazim ji mezi podvodniky žadala sem o uvěr je tam poplatek až po schvaleni uvěru 500kč neposkytla jsem zatim sve data jen sem se zminila že jsem na up tak mi odepsal že ohu take žadat Ilona
  Dobrý den, skupina švýcarských investorů s úzkými vazbami na Čechy žijící ve Švýcarsku nabízí v České republice novou půjčku až do výše 300 000 Kč s dobou splatnosti do 12 let. Půjčka je určena prakticky všem osobám starším 18 let. Základem je individuální přístup ke každému klientovi a snaha pomoci a ochránit klienty před podvodnými praktikami. K půjčce není vyžadována zástava, ručitel ani směnka. Je nutný pouze příjem, ať již ze zaměstnání, podnikání či důchodu. Půjčka je bez kaucí a prvních splátek předem, pouze se hradí administrativní poplatek 500 Kč za vyřízení půjčky v České republice.
  O úvěr žádat můžete ve Vašem případě.
  Zdena Machačová

  Komentáře

  komentářů: 1

  1#
  7.8.2014 o 14:45
  komentoval jitka

  Je to podvodnice. Také jsem zaslala peníze a nic se nestalo. Podává inzeráty jmény různých osob. Asi už neví, komu co píše, protože mě se ozvala hned několikrát, odepsala jsem na stejný inzerát, ale pokaždé tam bylo jiné jméno. Odpověď vždy přišla od paní Machačové.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *